Uwaga!!!   od 7.07.2019 do 15.07.2019 zamówienia nie będą realizowane z powodu urlopu.

SMOK Majesty 225W Carbon Kit

został dodany do Twojego koszyka
 Skontaktuj się z nami: +48 601 363 662, +48 601 363 151
E-mail: biuro@e-tobak.pl :: E-Tobak, hurtownia e-papierosów   
Zaloguj / Zarejestruj  
SMOK Majesty 225W Carbon Kit Powiększ do pełnego rozmiaru

SMOK Majesty 225W Carbon Kit

SMOK Majesty 225W Carbon Kit

Więcej szczegółów

SMOK Majesty MOD jest zasilany przez dwie wysokowydajne zewnętrzne baterie 18650 (sprzedawane osobno). Możliwość wyjęcia i wymiany baterii urządzenia zapewnia pewne korzyści, których nie można wykorzystać w zintegrowanych z bateriami modach. Po pierwsze, ta aranżacja daje ci możliwość noszenia przez cały czas naładowanych akumulatorów zamiennych, które mogą być użyte w przypadku wyczerpania tych w Majesty, gdy jesteś w podróży. Ważniejsze jest jednak to, że ta pojemność radykalnie wydłuża żywotność MOD. Ponieważ wszystkie akumulatory nie będą w stanie utrzymać ładunku po określonej liczbie cykli, tak jak występuje to z MODAMI zintegrowanymi wraz z baterią i całe urządzenie należy wyrzucić. Jednak, gdy baterie Majesty zginą, możesz je niedrogo wymienić, zamiast zmuszać ich do zakupu zupełnie nowego urządzenia.

Firma SMOK opracowała zaawansowaną technologię Majesty MOD z oprogramowaniem sprzętowym, które można uaktualnić, umożliwiając pobranie najnowszych aktualizacji oprogramowania w momencie ich wydania przez producenta. Za pomocą dołączonego kabla wystarczy podłączyć końcówkę USB do dowolnego komputera stacjonarnego lub laptopa i odwiedzić stronę internetową SMOK, aby łatwo i bezpłatnie je pobrać. Ta możliwość gwarantuje, że twój Majesty mod będzie zawsze aktualny dzięki najnowszym technologiom i poprawkom.

SMOK również zwracał szczególną uwagę na bezpieczeństwo w projektowaniu i wytwarzaniu Majesty. To piękno jest uzbrojone w wiele funkcji bezpieczeństwa, w tym ochronę przed zwarciem, ochronę przed przegrzaniem, ostrzeżenie o niskim poziomie naładowania baterii, 12-sekundową ochronę przed zerwaniem i funkcję blokady / odblokowania. Ponadto urządzenie jest zintegrowane z systemem Intelligent Atomizer Recognition, a także z systemem monitorowania Puff. Dzięki tak szerokiemu zakresowi zabezpieczeń możesz cieszyć się spokojem, wiedząc, że jesteś chroniony przed potencjalnymi zagrożeniami.

SMOK Majesty MOD Specyfikacja:

Zakres mocy: 1 W - 225 W

Zakres napięcia: 0,5V - 9V

Zakres temperatury: 200 ° F - 600 ° F (93 ° C - 14 ° C)

Zakres rezystancji (tryb VW): 0,1 Ohm - 3,0 Ohm

Zakres rezystancji (tryb temperatury): 0,05 Ohm - 3,0 Ohm

Kompatybilność baterii: dwa 18650 (sprzedawane osobno) - (obie muszą być identyczne)

Gwintowanie: 510

Wysokość: 3,35 cala (85,1 mm)

Szerokość: 1,81 cala (46,1 mm)

Głębokość: 1,2 cala (30,6 mm)

 

UWAGA!!!

Ten produkt jest przeznaczony tylko dla zaawansowanych użytkowników! Proszę mieć duże zrozumienie i wiedzę techniczną dotyczącą korzystania z tego produktu w celu prawidłowego użycia. Użyj go na własne ryzyko!

Podczas pracy z bateriami Li-ion (litowo-jonowy), LiPo (polimerem litowo-jonowym) i wszelkimi innymi akumulatorkami, należy zachować ostrożność i starannie używać, ponieważ są bardzo czułe na obciążenia i mogą eksplodować lub się zapalić jeśli są niewłaściwe. Zanim zaczniesz korzystać z nich, upewnij się, że posiadasz dużą wiedzę na temat wszystkich akumulatorów. Zawsze ładuj akumulatory na czystej i ognioodpornej powierzchni. Nigdy nie pozostawiaj baterii bez nadzoru. Jeśli zauważysz widoczne uszkodzenia baterii, nie używaj. Zawsze przechowywać i transportować akumulatory w bezpiecznym, nieprzewodzącym pojemniku w kontrolowanym otoczeniu.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane