UWAGA, URLOP - Zamówienia złożone do 7.01.2019 będą wysyłane po 7 stycznia

Hangsen Genesis V2 1500mAh TPD

został dodany do Twojego koszyka
 Skontaktuj się z nami: +48 601 363 662, +48 601 363 151
E-mail: biuro@e-tobak.pl :: E-Tobak, hurtownia e-papierosów   
Zaloguj / Zarejestruj  
Hangsen Genesis V2 1500mAh TPD Powiększ do pełnego rozmiaru

Hangsen Genesis V2 1500mAh TPD

Hangsen Genesis V2 1500mAh TPD

Więcej szczegółów

Zestaw AIO Hangsen Genesis to kompaktowy i łatwy w użyciu zestaw, idealny dla początkujących lub poszukujących przyzwoitego wsparcia. Jest wyposażony w akumulator o pojemności 1500 mAh, przez który przez średnio cały dzień będzie go można zmaksymalizować.
Jest również wyposażony w najnowszy układ czujnika temperatury firmy Hangsen, który wykrywa wzrost temperatury w grzałce, zapewniając wyeliminowanie suchych uderzeń.

Do tego urządzenia dołączona jest magnetyczna osłona przeciwkurzowa, która zapobiega wnikaniu kurzu, brudu i innych zanieczyszczeń do ustnika.

Zestaw zawiera:

1 x Hangsen Genesis Kit
1 x 0,4 Ohm grzałka Genesis
1 x zapasowa końcówka kroplowa
1 x Osłona magnetyczna
1 x kabel Micro USB
Instrukcja obsługi


Zalecamy także, aby nie używać e-liquidu zawierającego więcej niż 6 mg nikotyny, ponieważ Twoje opary mogą być ostre. Subohm vaping powoduje większe uderzenie w gardło niż standardowe grzałki i należy zachować szczególną ostrożność.

Hangsen Genesis wyposażony jest w wskaźnik LED, który świeci się wokół przycisku zasilania --- niebieski, gdy bateria jest naładowana w 100% - 67%, fioletowy, gdy mieści się między 66% - 34%, a czerwony, gdy pozostało mniej niż 33% mocy. Co więcej, Hangsen Genesis wprowadza innowacyjny system ochrony akumulatora, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas procesu ładowania, w tym ochronę przed niskim napięciem, zabezpieczenie przed zwarciem i nadmierne rozładowanie.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane