UWAGA, URLOP - Zamówienia złożone w dniach 3-16 lipca będą wysyłane po 17 lipca

Smok ProColor 225W kit

został dodany do Twojego koszyka
 Skontaktuj się z nami: +48 601 363 662, +48 601 363 151
E-mail: biuro@e-tobak.pl :: E-Tobak, hurtownia e-papierosów   
Zaloguj / Zarejestruj  
Smok ProColor 225W kit Powiększ do pełnego rozmiaru

Smok ProColor 225W kit

Smok ProColor 225W Mod Kit

Więcej szczegółów

Smok ProColor 225W Mod Kit

SMOK ProColor 225W TC Starter Kit jest najnowszym dziełem sztuki z zaawansowanych systemów SmokTech z możliwością dostosowania 12-kolorowego podświetlenia LED i nowego kolorowego OLED do połączenia z dynamicznym czołowym atomizerem TFV8 Big Baby 5 ml. ProColor 225 realizuje najnowocześniejsze technologie i innowacyjne wzornictwo, jakie firma SMOK kiedykolwiek wyprodukowała, przedstawiając miękkie konturowe ramki z osłoną ekranu w środku urządzenia i bocznym paskiem bocznym ściskającym się w celu zapobiegania poślizgowi, dzięki czemu posiada jeszcze ergonomiczną strukturę. Główne cechy są zintegrowane z panelem kontrolnym, prezentując zaktualizowany interfejs użytkownika oraz ekran OLED 1.3 cala z możliwością dostosowania koloru, a także bardziej intuicyjnym ustawieniem operacyjnym w porównaniu do poprzednich generacji. Ponadto tarczowa osłona ma podobną technologię do T-PRIV, z 12-kolorowym podświetleniem LED dla spektakli żywych kolorów i ustawień sterowania. Wewnątrz ProColor 225W integruje potężny chipset 225W z obszernym zestawem regulacji temperatury i zaprogramowanymi trybami pamięci. Dołączono TFV8 Big Baby, kompaktowy atomizer o wyważonym zakresie dynamiki ze zbiornikiem o pojemności 5 ml, precyzyjną kontrolą przepływu powietrza, układem zaczepowym na kulki i popularną strukturą grzałki silnika Baby Turbo. Pomimo krótszej sylwetki i niewielkiej wielkości,  TFV8 Big Baby Sub-Ohm Tank jest atomizerem o dużych osiągach chmurowych, opartych na wysokiej jakości linii V8. Idealny egzemplarz z najnowocześniejszymi funkcjami i zaawansowanymi technologiami, które wykazują siłę inżynieryjną firmy SmokTech. Maksymalna moc wyjściowa ProColor może wynosić 225W i zapewnia dwa tryby pracy. Tryb Temp może zwiększyć spójność i smak każdego liquidu. Tryb wat jest idealny do oddawania chmur.

-Zabezpieczenie przed zwarciem
-Ochrona przed przegrzaniem
-Ostrzeżenie o niskim poziomie baterii itp.

Specyfikacje:


ProColor Mod

Wysokość: 85mm
Szerokość: 46mm
Głębokość: 29.5mm
Waga: 151g
Zasilanie: 6W-225W
Napięcie wejściowe: 6.4V-9.0V
Zakres rezystancji: 0,1Ω-3Ω (VW) / 0.06Ω-3Ω (TC)
Zakres temperatur: 200 ℉ - 600 ℉ / 100 ℃ - 315 ℃
Prąd w stanie gotowości: <500uA
Napięcie wyjściowe: 0.5V - 9.0V

Atomizer TFV8 Big Baby

Pojemność: 5ml
Wysokość: 56mm
Średnica: 24.5mm
Waga: 75g
Materiał: Stal nierdzewna
Temat: 510

Zestaw zawiera:

1 x ProColor mod
1 x TFV8 Big Baby tank
1 x V8 Baby-Q2 0.4Ω  (wstępnie zainstalowane)
1 x V8 Baby-T8 0.15Ω
1 x Wymienna tulejka szklana
1 x kabel USB
1 x Instrukcja obsługi
Części zamienne

Brak w zestawie akumulatorów, polskich oznaczeń, instrukcja w języku angielskim.

UWAGA!!!

Ten produkt jest przeznaczony tylko dla zaawansowanych użytkowników! Proszę mieć duże zrozumienie i wiedzę techniczną dotyczącą korzystania z tego produktu w celu prawidłowego użycia. Użyj go na własne ryzyko!

Podczas pracy z bateriami Li-ion (litowo-jonowy), LiPo (polimerem litowo-jonowym) i wszelkimi innymi akumulatorkami, należy zachować ostrożność i starannie używać, ponieważ są bardzo czułe na obciążenia i mogą eksplodować lub się zapalić jeśli są niewłaściwe. Zanim zaczniesz korzystać z nich, upewnij się, że posiadasz dużą wiedzę na temat wszystkich akumulatorów. Zawsze ładuj akumulatory na czystej i ognioodpornej powierzchni. Nigdy nie pozostawiaj baterii bez nadzoru. Jeśli zauważysz widoczne uszkodzenia baterii, nie używaj. Zawsze przechowywać i transportować akumulatory w bezpiecznym, nieprzewodzącym pojemniku w kontrolowanym otoczeniu.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane