Słuchawka retro - antyradiacyjna

został dodany do Twojego koszyka
 Skontaktuj się z nami: +48 601 363 662, +48 601 363 151
E-mail: biuro@e-tobak.pl :: E-Tobak, hurtownia e-papierosów   
Zaloguj / Zarejestruj  
Słuchawka retro - antyradiacyjna Powiększ do pełnego rozmiaru

Słuchawka retro - antyradiacyjna

Słuchawka retro - antyradiacyjna

Więcej szczegółów

Badania wykazały, że długoterminowe korzystanie z telefonów komórkowych zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór mózgu. Przedstawiamy Państwu słuchawkę retro, która po przez kabel słuchawki o długości 1,9 m zakończony wtyczką Jack, używaną do transmisji sygnałów analogowych, głównie połączeń audio może być wykorzystana do pracy w biurze lub w domu. Słuchawka retro podpięta do komputera czy też do laptopa dzięki komunikatorom internetowym zapewni nam wspaniałą zabawę. Natomiast prowadzenie rozmowy telefonicznej po przez telefon komórkowy z wykorzystaniem słuchawki retro może zmniejszyć do 96% oddziaływanie microfal na nasz obszar słuchowy jak i na nasz mózg. Zredukuj jeśli to możliwe do minimum rozmowy telefoniczne z telefonów bezprzewodowych.
  1. Nie pozwól twojemu dziecku korzystać z telefonu komórkowego.
    Dzieci nie powinny korzystać z telefonu komórkowego i żadnego innego urządzenia bezprzewodowego, ponieważ zagrażają one życiu. Dzieci są znacznie bardziej podatne na promieniowanie telefonu niż dorośli, ponieważ mają cieńsze kości czaszkowe.
  2. Jak najmniej korzystaj z telefonu komórkowego.
    Jak najczęściej go wyłączaj. Rezerwuj go dla sytuacji ważnych lub awaryjnych. Tak długo jak twój telefon jest włączony, okresowo emituje promieniowanie, nawet wtedy, kiedy przez niego nie rozmawiasz. W domu i w pracy korzystaj z telefonu stacjonarnego.

retro

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane